10 προτάσεις styling για κοντά μαλλιά

10 τρόποι να χτενίσουμε τα κοντά μαλλιά μας, τόσο ωραίοι που μπαίνουμε στον πειρασμό και όσες έχουμε μακριά μαλλιά να τα κόψουμε!
1.Η Margot Robbie κάνει ένα στύλ που δεν θα περάσει απαρατήρητο κάνοντας δυό χωρίστρες στα πλαινά και δίνοντας όγκο στην μέση!hbz-short-hairstyles-margot-robbie

2.Αν θέλεις να κάνεις ένα πιο ρόκ στύλ τότε σίγουρα πρέπει να ακολουθήσεις τα βήματα της Scarlett Johansson.hbz-short-hairstyles-scarjo

3.Αν έχεις αμφιβολίες τι χτένισμα να επιλέψεις και ο χρόνος είναι περιορισμένος τότε διάλεξε το χτένισμα της Kristen Stewart, με μια χωρίστρα στο πλάι και αρκετό ζελέ!hbz-short-hairstyles-kristen-stewart

4.Μια πιο girly εμφάνιση με σπαστά μαλλιά και όγκο απο την Malin Akerman.hbz-short-hairstyles-malin-akerman

5.Η Kate Mara σε ένα πιο κλασικό στυλ συνδιασμένο με μοντέρνο αξεσουάρ.hbz-short-hairstyles-kate-mara

6.Η Lilly Collins μας δείχνει πως μπορείς να κάνεις ένα πανκ λούκ να μοιάζει θυληκό δημιουργόντας layers.hbz-short-hairstyles-lily-collins

7.Πιο σοφιστικέ λούκ μας δείχνει η Emma Stone με κοτσίδα χαμηλά και χωρίστρα στο πλάι!hbz-short-hairstyles-emma-stone

8.Η Beyoncé με ελαφριά μπούκλα και χωρίστρα στην μέση.hbz-short-hairstyles-beyonce

9.Φυσικό χρώμα μαλλιών και μικρές μπλούκλες από την Audrey Tatou.hbz-short-hairstyles-audrey-tatou

10.Anne Hathaway με μεγάλη χωρίστρα στο πλάι και γυρισμένες άκρες.hbz-short-hairstyles-anne-hathaway

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *